ראשי / חדשות נדל"ן / חטפו דירות

חטפו דירות

אין לזוגות צעירים כסף לדירות? למרות ההאטה במשק גינדי החזקות מדווחת בסופשבוע כי במשך שעה וחצי בלבד מכרה גינדי החזקות 142 דירות בפרויקט החדש שלה בשהם, שזה 65% מהפרוייקט בהיקף של 304 מיליון ש"ח.

מדובר בארוע מכירות לתושבי שוהם, לאחר שבהשקת הפרויקט לפני שבועיים וחצי הוקצו למבצע רק 98 דירות. ראש המועצה גיל ליבנה בשיתוף החברה החליט לשווק דירות רק לתושבי העיר, למרות התנגדות המינהל למבצעים מעין אלו "הטבות לתושבי המקום בלבד".

מנחם גינדי, מבעלי גינדי החזקות, הודיע כי בכנס המכירות שנערך לתושבי שוהם בלבד נמכר 65 אחוז מפרוייקט לייף  שבשוהם החברה פתחה בניינים נוספים לאור הביקושים והגדילה את היצע הדירות למבצע שוהם בעשרות דירות נוספות (בשלב בראשון הוקצו רק 98 דירות למבצע) הדירות הוצעו לתושבי שוהם בהנחות של 175-300 אלף ש"ח גינדי הוסיף כי מדובר בתקדים יוצא דופן לתקופה בנוסף לעובדה שלא מדובר על מבצע למועדון צרכנים כלשהו ובאזור כמו שוהם עם מחירי דירות גבוהים יחסית לשוק הדירות בישראל.

לפני שבועיים וחצי השיקה גינדי החזקות את פרוייקט לייף בשוהם הכולל 14 בנייני מגורים בני 5 קומות עם 234 דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהואזים ודופלקסים בהשקעה כוללת של 520 מיליון ש"ח: לראשונה שיתפה פעולה גינדי החזקות עם המועצה המקומית שוהם במענק זכות ראשונית עם הנחה בלעדית לתושבי שוהם בלבד.

דירת 4 חדרים נמכרה במבצע במחיר של החל מ 1,505,000 ש"ח דירת חמישה חדרים נמכרה במבצע במחיר של החל מ 1,830,000 ש"ח מיני פנטהאוז במחיר של החל מ 2,130,000 ש"ח ודופלקס במחיר של החל מ 2,400,000 ש"ח

ראה גם

צילום: fotolia

לוחמה בשטח בנוי

מה שהתחיל בהכרזה שנויה במחלוקת על חוק המע"מ, המשיך לתוך מלחמה והעמיק עוד יותר את ...

2 תגובות

 1. סוגרים הכל לדירה

  כולם קונים וקונים דירות אבל מה עם תכולת הדירות?
  שירות חדש "סוגרים הכל" לדירה יכול לחסוך לזוגות הצעירים אלפי שקלים במעבר הדירה.

  וידאו לדוגמא:
  http://www.kehilot.co.il/sogrim/video.asp

 2. לפי דעתי באמת כדי לחכות … יש הרבה מציאות במיוחד עכשיו אני מחפש הרבה זמן
  דירות להשכרה בירושלים ולא מוצא כלום במחיר סביר
  לפני שנה החלטתי שאני ימשיך לחסוך ואז אני יקנה רק בצורה הזאת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>